V3.5MLA0603NHAUTO
Littelfuse Inc.
型号:
V3.5MLA0603NHAUTO
描述:
VARISTOR 5.35V 30A 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 3.7 V
Capacitance @ Frequency 860 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 5.35 V
Varistor Voltage (Max) 7 V
Series Automotive, AEC-Q200, MLA AUTO
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Energy 0.1J
Maximum AC Volts 2.5 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 3.5 V
Current - Surge 30 A