V35PW22HM3/I
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
V35PW22HM3/I
封装:
SlimDPAK
描述:
DIODE SCHOTTKY 200V 35A SLIMDPAK
库存 : 4219
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F 1320pF @ 4V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SlimDPAK
Current - Reverse Leakage @ Vr 350 µA @ 200 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 990 mV @ 35 A
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Average Rectified (Io) 35A
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C