V375A15C400BF
Vicor Corporation
型号:
V375A15C400BF
描述:
DC DC CONVERTER 15V 400W
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 100°C
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 425V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 26.67A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 250V
Series Maxi (400W)
Power (Watts) 400 W
Type Isolated Module
Package / Case Full Brick
Efficiency 85.3%