V375A15T600BS2
Vicor Corporation
型号:
V375A15T600BS2
描述:
DC DC CONVERTER 15V 600W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 425V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 40A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 250V
Series Maxi (600W)
Power (Watts) 600 W
Type Isolated Module
Package / Case Full Brick
Efficiency 87.5%