V391HA40
Littelfuse Inc.
型号:
V391HA40
描述:
VARISTOR 604V 40KA DISC 40MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 545 V
Capacitance @ Frequency 3500 pF @ 1 MHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 604 V
Varistor Voltage (Max) 663 V
Series HA
Package / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Energy 550J
Maximum AC Volts 385 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 510 V