V3A33-PGFS1-S16
ConductRF
型号:
V3A33-PGFS1-S16
品牌:
ConductRF
描述:
CBL ASSY SMA-SMPS PLUG-JACK 16"
用户指南
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMPS Jack
Product Status Active
Series VITA
Length 16.00" (406.40mm)
1st Contact Gender Male
Mfr ConductRF
Style SMA to SMPS
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz