V430MT7B
Littelfuse Inc.
型号:
V430MT7B
描述:
VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL
库存 : 18994
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 11 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series MA
Package / Case SOD-83A Axial
Energy 1.7J
Maximum AC Volts 264 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 365 V
Current - Surge 100 A