V47CH8X3313
Littelfuse Inc.
型号:
V47CH8X3313
描述:
VARISTOR 47V 100A 2SMD NO LEAD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42 V
Capacitance @ Frequency 650 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 52 V
Series CH
Package / Case 2-SMD, No Lead
Energy 1.2J
Maximum AC Volts 30 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 38 V
Current - Surge 100 A