Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
V4PAL45HM3_A/I
封装:
DO-221BC (SMPA)
批次:
-
描述:
DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO221BC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.4807
$4.807
100
$0.359195
$35.9195
500
$0.282226
$141.113
1000
$0.218082
$218.082
2000
$0.198844
$397.688
5000
$0.18601
$930.05
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 450pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-221BC (SMPA) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 450 µA @ 45 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | DO-221BC, SMA Flat Leads Exposed Pad |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 430 mV @ 2 A |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 3A |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 150°C |
| Base Product Number | V4PAL45 |