V510LA80CPX10
Littelfuse Inc.
型号:
V510LA80CPX10
描述:
VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series C-III
Package / Case Disc 20mm
Energy 440J
Maximum AC Volts 510 V