V56MLA1206T
Littelfuse Inc.
型号:
V56MLA1206T
描述:
VARISTOR 69V 180A 1206
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 61 V
Capacitance @ Frequency 180 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 69 V
Varistor Voltage (Max) 77 V
Series MLA
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Energy 1J
Maximum AC Volts 40 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 56 V
Current - Surge 180 A