V575LA40CPX2855
Littelfuse Inc.
型号:
V575LA40CPX2855
描述:
VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 819 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 910 V
Varistor Voltage (Max) 1.001 kV
Series C-III
Package / Case Disc 14mm
Energy 230J
Maximum AC Volts 575 V