V575LT80CPX10
Littelfuse Inc.
型号:
V575LT80CPX10
描述:
VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 819 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 910 V
Varistor Voltage (Max) 1.001 kV
Series C-III
Package / Case Disc 20mm
Energy 460J
Maximum AC Volts 575 V