V625LS80CPX10
Littelfuse Inc.
型号:
V625LS80CPX10
描述:
VARISTOR 1KV 10KA DISC 20MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 900 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 1 kV
Varistor Voltage (Max) 1.1 kV
Series C-III
Package / Case Disc 20mm
Energy 490J
Maximum AC Volts 625 V