V750ZT05
Littelfuse Inc.
型号:
V750ZT05
描述:
VARISTOR 750V 400A DISC 5MM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Capacitance @ Frequency 30 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series ZT
Package / Case Disc 5mm
Energy 17J
Maximum AC Volts 460 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 615 V
Current - Surge 400 A