首页 / 直流转换器 / VAT1-S12-D15-SMT-TR
minImg
VAT1-S12-D15-SMT-TR
CUI Inc.
型号:
VAT1-S12-D15-SMT-TR
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.2V
Voltage - Isolation 1 kV
Voltage - Output 1 15V
Size / Dimension 0.60" L x 0.30" W x 0.25" H (15.2mm x 7.6mm x 6.4mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 33mA, 33mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 10.8V
Series VAT1-SMT (1W)
Power (Watts) 1 W
Type Isolated Module
Package / Case 10-SMD Module
Efficiency 79%