IXYS
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.293
$31.293
10
$27.80365
$278.0365
100
$24.317815
$2431.7815
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 600 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-227B |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 150 µA @ 600 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-227-4, miniBLOC |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.26 V @ 30 A |
| Mfr | IXYS |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 60 A |
| Base Product Number | VBE60 |