ECS Inc.
型号:
VC-TXO-39SM-194.4-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC VCTCXO 19.4400MHZ SNWV
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.3885
$8.3885
10
$7.12405
$71.2405
50
$6.3327
$316.635
100
$6.227155
$622.7155
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 75°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Frequency Stability | ±2.5ppm |
| Current - Supply (Max) | 1.5mA |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.378" W (11.40mm x 9.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | VC-TXO-39SM |
| Function | - |
| Type | VCTCXO |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3V |
| Output | Clipped Sine Wave |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | ECS Inc. |
| Frequency | 19.44 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |