KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.27265
$2.7265
25
$0.24966
$6.2415
100
$0.185725
$18.5725
250
$0.16834
$42.085
500
$0.139327
$69.6635
1000
$0.10449
$104.49
2500
$0.095779
$239.4475
5000
$0.089974
$449.87
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 22.95 V |
| Capacitance @ Frequency | 65 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 25.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 28.05 V |
| Series | TransGuard® |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Energy | 0.05J |
| Maximum AC Volts | 13 V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Current - Surge | 20 A |