KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.33915
$3.3915
25
$0.31008
$7.752
100
$0.23085
$23.085
250
$0.209266
$52.3165
500
$0.173166
$86.583
1000
$0.129874
$129.874
2500
$0.119054
$297.635
5000
$0.111844
$559.22
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 6.8 V |
| Capacitance @ Frequency | 175 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 8.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 10.2 V |
| Series | TransGuard® |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Energy | 0.05J |
| Maximum AC Volts | 4 V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 5.6 V |
| Current - Surge | 20 A |