Essentra Components
型号:
VCC-63254
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP BENDABLE BLACK FASTENER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.045
$1.045
10
$0.88255
$8.8255
25
$0.84702
$21.1755
50
$0.82897
$41.4485
100
$0.79287
$79.287
250
$0.720822
$180.2055
500
$0.648736
$324.368
1000
$0.57665
$576.65
2500
$0.522595
$1306.4875
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.126" (3.20mm) |
| Material | Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | Richco |
| Screw Size | #5 (M3) |
| Type | Clip, Bendable |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.130" (54.10mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Protective Coating |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.140" (3.56mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.575" (14.60mm) |
| Base Product Number | VCC-63 |