首页 / 振荡器 / VCC1-B3E-12M8000000TR
minImg
VCC1-B3E-12M8000000TR
Microchip Technology
型号:
VCC1-B3E-12M8000000TR
描述:
VCC1-B3E-12M8000000TR
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series VCC1
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Microchip Technology
Frequency 12.8 MHz