VCS100US05
XP Power
型号:
VCS100US05
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC CONVERTER 5V 70W
库存 : 786
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 78%
Mfr XP Power
Features Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.26" L x 3.87" W x 1.65" H (159.0mm x 98.2mm x 42.0mm)
Number of Outputs 1
Series VCS (100W)
Current - Output 1 14 A
Power (Watts) 70W