VDRS05C050BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
VDRS05C050BSE
描述:
VARISTOR 82V 400A DISC 7MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 73.8 V
Capacitance @ Frequency 370 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 90.2 V
Series VDRS
Package / Case Disc 7mm
Energy 2.6J
Maximum AC Volts 50 V
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 65 V
Current - Surge 400 A