Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
VDRS05C275TSE
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR 430V 400A DISC 7MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.57285
$5.7285
25
$0.53846
$13.4615
100
$0.439375
$43.9375
250
$0.40812
$102.03
500
$0.347339
$173.6695
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Varistor Voltage (Min) | 387 V |
| Capacitance @ Frequency | 55 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 430 V |
| Varistor Voltage (Max) | 473 V |
| Series | VDRS |
| Package / Case | Disc 7mm |
| Energy | 12J |
| Maximum AC Volts | 275 V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 350 V |
| Current - Surge | 400 A |