VDRS10P250BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
VDRS10P250BSE
描述:
VARISTOR 390V 2.5KA DISC 12MM
库存 : 2189
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 300 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series VDRS
Package / Case Disc 12mm
Energy 58J
Maximum AC Volts 250 V
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 320 V