VDRUS14X510BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
VDRUS14X510BSE
描述:
VDR US 14D 8000A 510V STLDS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 220 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series VDRUS
Package / Case Disc 14mm
Energy 280J
Maximum AC Volts 510 V
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 670 V