VE09P00211K
KYOCERA AVX
型号:
VE09P00211K
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
VARISTOR 330V 1.75KA DISC 9MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 297 V
Capacitance @ Frequency 155 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 330 V
Varistor Voltage (Max) 363 V
Series -
Package / Case Disc 9mm
Energy 28J
Maximum AC Volts 210 V
Mfr KYOCERA AVX
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 275 V