VEF65US24
XP Power
型号:
VEF65US24
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.761 lb (345.18 g)
Current - Output (Max) 2.71A
Series VEF65 (65W)
Power (Watts) 65 W
No Load Power Consumption 300mW (Max)
Cord Length 47.2" (1.20m)
Region Utilized International
Efficiency Level V
Voltage - Output 24V
Mfr XP Power
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC