VES90PS24
XP Power
型号:
VES90PS24
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
库存 : 1205
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CB
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 5.47" L x 2.28" W x 1.22" H (139.0mm x 58.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Weight 0.82 lb (371.95 g)
Current - Output (Max) 3.75A
Series VES90 (90W)
Power (Watts) 90 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Cord Length 47.2" (1.20m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 24V
Standard Number 62368-1
Mfr XP Power
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC