VET30US240C2-JA
XP Power
型号:
VET30US240C2-JA
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Approval Agency CB
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 4.53" L x 1.89" W x 1.28" H (115.0mm x 48.0mm x 32.5mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.302 lb (136.98 g)
Current - Output (Max) 1.25A
Series VET30 (30W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 24V
Standard Number 62368-1
Mfr XP Power
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC