CUI Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.8385
$18.8385
24
$18.248312
$437.959488
48
$17.070911
$819.403728
96
$15.304994
$1469.279424
240
$14.716336
$3531.92064
456
$14.421998
$6576.431088
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | - |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | VFM-50-UW |
| Inductance | - |
| Mfr | CUI Inc. |
| Filter Type | DC |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 3 mA |
| Voltage - Rated DC | 160V |
| Base Product Number | VFM-50 |