CUI Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.926
$21.926
5
$21.2781
$106.3905
10
$20.63305
$206.3305
25
$19.98838
$499.7095
50
$19.34352
$967.176
100
$18.698755
$1869.8755
250
$18.053952
$4513.488
500
$17.73156
$8865.78
请发送询价,我们将立即回复。

| Product Status | Active |
| Efficiency | 88% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | Adjustable Output, Universal Input |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | Household Appliances, ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | VGS-150C |
| Current - Output 1 | 6.5 A |
| Power (Watts) | 156W |
| Type | Enclosed |
| Standard Number | 60335-1; 62368-1 |
| Package | Box |
| Base Product Number | VGS-150 |