VGS-200B-12
CUI Inc.
型号:
VGS-200B-12
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC CONVERTER 12V 204W
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 87.5%
Mfr CUI Inc.
Features Adjustable Output
Voltage - Input 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB Scheme, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Number of Outputs 1
Series VGS-200B (200W)
Current - Output 1 17 A
Power (Watts) 204W