VHK150W-Q24-S5-DIN
CUI Inc.
型号:
VHK150W-Q24-S5-DIN
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 150W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Voltage - Input (Max) 36V
Input Type DC
Applications -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 5V
Size / Dimension 4.23" L x 4.01" W x 2.07" H (107.4mm x 101.9mm x 52.6mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 25A
Number of Outputs 1
Series VHK150W-DIN (150W)
Power (Watts) 150W
DC Voltage - Input (Min) 9V
Efficiency 87%