VHS1-S5-S12-SIP
CUI Inc.
型号:
VHS1-S5-S12-SIP
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC DC CONVERTER 12V 1W
库存 : 1725
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 5.5V
Product Status Active
Current - Output (Max) 84mA
Voltage - Input (Min) 4.5V
Package / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Efficiency 75%
Mfr CUI Inc.
Features SCP
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Isolation 6 kV
Approval Agency UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Number of Outputs 1
Series VHS1-SIP (1W)
Power (Watts) 1 W