NTE Electronics, Inc
型号:
VHT1000M63
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.128
$2.128
10
$2.0235
$20.235
20
$1.919
$38.38
50
$1.805
$90.25
100
$1.767
$176.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.240" (31.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Series | VHT |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Bag |