VHT2.2M100
NTE Electronics, Inc
型号:
VHT2.2M100
描述:
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
库存 : 664
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 50
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated 100 V
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Series VHT
Package / Case Radial, Can
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 2.2 µF