VHT3300M16
NTE Electronics, Inc
型号:
VHT3300M16
描述:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
库存 : 80
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 1.240" (31.50mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 16 V
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Series VHT
Package / Case Radial, Can
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 3300 µF