VI-21M-MV-F3
Vicor Corporation
型号:
VI-21M-MV-F3
描述:
DC DC CONVERTER 10V 150W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 32V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 10V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 15A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 21V
Series VI-200™ (150W)
Power (Watts) 150 W
Type Isolated Module
Package / Case Full Brick
Efficiency 90%