STMicroelectronics
型号:
VIPER12ADIP-E
封装:
8-DIP
批次:
-
描述:
IC OFFLINE SWITCH 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.95
$0.95
10
$0.8474
$8.474
25
$0.80408
$20.102
100
$0.660535
$66.0535
250
$0.617462
$154.3655
500
$0.54568
$272.84
1000
$0.430796
$430.796
2500
$0.40641
$1016.025
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TC) |
| Topology | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Breakdown | 730V |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Series | VIPER™ |
| Power (Watts) | 13 W |
| Control Features | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Frequency - Switching | 60kHz |
| Voltage - Start Up | 14.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Duty Cycle | - |
| Package | Tube |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 38V |
| Base Product Number | VIPER12 |