VJ0402A101GXBAC
Vishay Vitramon
型号:
VJ0402A101GXBAC
描述:
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0402
库存 : 6200
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings -
Series VJ
Thickness (Max) 0.024" (0.60mm)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 100 pF