首页 / 陶瓷电容器 / VJ0805A1R2BXAPW1BC
minImg
VJ0805A1R2BXAPW1BC
Vishay Vitramon
型号:
VJ0805A1R2BXAPW1BC
描述:
CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0805
库存 : 11607
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings -
Series VJ W1BC
Thickness (Max) 0.028" (0.70mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 1.2 pF