首页 / 陶瓷电容器 / VJ0805A3R3BXBCW1BC
minImg
VJ0805A3R3BXBCW1BC
Vishay Vitramon
型号:
VJ0805A3R3BXBCW1BC
描述:
CAP CER 3.3PF 100V C0G/NP0 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings -
Series VJ W1BC
Thickness (Max) 0.028" (0.70mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 3.3 pF