VJ1206H333JXAMT
Vishay Vitramon
型号:
VJ1206H333JXAMT
描述:
CAP CER 0.033UF 50V X8R 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X8R
Ratings -
Series VJ 8XR
Thickness (Max) 0.067" (1.70mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.033 µF