Vishay Vitramon
型号:
VJ1206Y105KXJAT
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 1UF 16V X7R 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2445
$1.2445
10
$0.9861
$9.861
50
$0.85462
$42.731
100
$0.73967
$73.967
500
$0.558828
$279.414
1000
$0.493088
$493.088
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | VJ |
| Thickness (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Vishay Vitramon |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | VJ1206 |