首页 / 陶瓷电容器 / VJ1210Y222KXGAT5Z
minImg
VJ1210Y222KXGAT5Z
Vishay Vitramon
型号:
VJ1210Y222KXGAT5Z
描述:
CAP CER 2200PF 1KV X7R 1210
库存 : 14218
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series VJ HVArc Guard™
Thickness (Max) 0.067" (1.70mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 2200 pF