首页 / 陶瓷电容器 / VJ1210Y822JLCAJ32
minImg
VJ1210Y822JLCAJ32
Vishay Vitramon
型号:
VJ1210Y822JLCAJ32
描述:
CAP CER 8200 PF 200V X7R 1210 PB
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series VJ Pb-Bearing
Thickness (Max) 0.076" (1.94mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 8200 pF