VJ1812A100JNHAT
Vishay Vitramon
型号:
VJ1812A100JNHAT
描述:
CAP CER 10PF 3KV C0G/NP0 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Obsolete
Ratings -
Series VJ Non-Magnetic, Epoxy
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 10 pF