Vishay Vitramon
型号:
VJ2008Y272KXUSTX2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 2700PF 250VAC X7R 2008
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.34805
$13.4805
50
$1.17667
$58.8335
100
$1.02961
$102.961
500
$0.784491
$392.2455
1000
$0.686422
$686.422
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Size / Dimension | 0.200" L x 0.080" W (5.08mm x 2.03mm) |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | VJ Safety |
| Thickness (Max) | 0.086" (2.18mm) |
| Package / Case | 2008 (5020 Metric) |
| Mfr | Vishay Vitramon |
| Capacitance | 2700 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | VJ2008 |